Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Worms

">
Mobil hry

Worms 2007

    

 

Táto časť je zatiaľ najnovšia čo sa týka klasických wormsov tak ako ich poznáme...(takže sú tam typické zbrane ako: bazooka, granát atď.) Keďže Worms space oddity je o niečom trošku inom nenájdete tam klasické „worms“ zbrane. Hlavné menu sa mierne podobá menu WWP(PC). Náročnosť má tiež dobrú nie je ani extra tažká skôr je lahká takže by to mal každý zvládnuť. Dokopy v hre nájdete 5 typov hry...

 

Celkovo je táto hra zaujímavá a osobne ju odporúčam.

 

 

____________________________________________________

Worms Space Oddity

  

 

Táto časť sa mierne líši od ostatných mobil hier ale celkovo aj od hry Worms. Hlavný rozdiel je podľa mňa v zbraniach, sú celkovo inak spracované (vesmírny štýl) a majú aj iné názvy(tak napr. typická bazooka sa volá Impact Frag) tiež v hre nájdeme inak spracovaný typ hry „misie“ v tejto časti je cieľom ovládnuť Zem, postupne dobýjate iné planéty až sa nakoniec dostanete k Zemi, popri tom vás medzi prechádzaním z planéty na planétu čakajú mini hry.

 

Táto hra je mierne iná ako ostatné Worms hry ale určite sa oplatí vyskúšať.

 

 

 

 

Worms Forts 3D

 

No tak toto je najlepšie Worms na mobil! Má peknú grafiku a veľa misii. Taktiež má multiplayer takže môžete hrať s kamarátmi a niektoré verzie podporujú aj bluetooth spojenie. Ako už iste viete vo Worms Forts ide hlavne o stavanie budov no a na mobile naozaj iba o to . Jednoducho každý ma svoju polku mapy a tam si stavia budovy a strieľa z nej zbrane... Jedno kolo preto trvá veľmi dlho, pretože trafiť sa zbraňou do súpera nie je vôbec ľahké.

 

Túto hru si určite zaobstarajte! Je skutočne výborná.

 

TOPlist